MMZ2012R121AT000
MFR.Part #
MMZ2012R121AT000
JLCPCB Part #
C275463
Description
-55℃~+125℃ 1 120mΩ 120Ω@100MHz 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS