MMZ1608R600ATD25
MFR.Part #
MMZ1608R600ATD25
JLCPCB Part #
C307762
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 60Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS