MMZ1608D050CTA00
MFR.Part #
MMZ1608D050CTA00
JLCPCB Part #
C307759
Description
-55℃~+125℃ 1 50mΩ 5Ω@100MHz 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS