MMZ1005Y471CTD25
MFR.Part #
MMZ1005Y471CTD25
JLCPCB Part #
C404700
Description
-55℃~+125℃ 1 250mA 470mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS