MMZ1005Y400CTD25
MFR.Part #
MMZ1005Y400CTD25
JLCPCB Part #
C404695
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 40Ω@100MHz 550mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS