MMZ1005Y152CTD25
MFR.Part #
MMZ1005Y152CTD25
JLCPCB Part #
C404703
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 100mA 1Ω ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS