MMZ0603Y471CTD25
MFR.Part #
MMZ0603Y471CTD25
JLCPCB Part #
C404734
Description
-55℃~+125℃ 1 1.4Ω 200mA 470Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS