MMZ0603S800HTD25
MFR.Part #
MMZ0603S800HTD25
JLCPCB Part #
C404719
Description
-55℃~+125℃ 1 180mΩ 520mA 80Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS