MMZ0603S471HT000
MFR.Part #
MMZ0603S471HT000
JLCPCB Part #
C307755
Description
-55℃~+125℃ 1 310mA 470Ω@100MHz 650mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS