MMZ0603S121CTD25
MFR.Part #
MMZ0603S121CTD25
JLCPCB Part #
C404728
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 200mA 450mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS