MMZ0603F100CTD25
MFR.Part #
MMZ0603F100CTD25
JLCPCB Part #
C404741
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 200mA 500mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS