MLZ2012N1R0LT000
MFR.Part #
MLZ2012N1R0LT000
JLCPCB Part #
C307753
Description
1.15A 1uH 220mA 2MHz 60mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS