MLZ2012M470WTD25
MFR.Part #
MLZ2012M470WTD25
JLCPCB Part #
C404762
Description
170mA 3.7Ω 47uH 50mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS