MLZ2012M150WTD25
MFR.Part #
MLZ2012M150WTD25
JLCPCB Part #
C404760
Description
120mA 15uH 250mA 950mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS