MLZ2012E100MT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ2012E100MT000
JLCPCB Part #
C531289
Package
0805
Description
10uH 400mΩ 60mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS