MLZ1608N4R7LTD25
MFR.Part #
MLZ1608N4R7LTD25
JLCPCB Part #
C404785
Description
320mΩ 4.7uH 400mA 80mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS