MLZ1608N220LTD25
MFR.Part #
MLZ1608N220LTD25
JLCPCB Part #
C404788
Description
1.65Ω 190mA 22uH 50mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS