MLZ1608M6R8WTD25
MFR.Part #
MLZ1608M6R8WTD25
JLCPCB Part #
C1330184
Description
100mA 6.8uH 740mΩ AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS