MLZ1608M4R7WTD25
MFR.Part #
MLZ1608M4R7WTD25
JLCPCB Part #
C2043901
Description
120mA 350mA 4.7uH 500mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS