MLZ1608A1R0WT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLZ1608A1R0WT000
JLCPCB Part #
C307748
Package
0603
Description
150mΩ 170MHz 190mA 1uH 600mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS