MLZ1005M2R2WT000
MFR.Part #
MLZ1005M2R2WT000
JLCPCB Part #
C383389
Description
2.2uH 350mA 550mΩ 60mA Multilayer inductor ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS