MLP2016S2R2MT0S1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP2016S2R2MT0S1
JLCPCB Part #
C87544
Package
0806
Description
1.2A 143mΩ 2.2uH Multilayer inductor ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS