MLP2012S1R5TT0S1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP2012S1R5TT0S1
JLCPCB Part #
C2043300
Package
0805
Description
1.5uH 270mΩ 700mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS