MLK1005S3N0STD25
MFR.Part #
MLK1005S3N0STD25
JLCPCB Part #
C6673227
Description
220mΩ 3nH 400mA 6@100MHz 7.2GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS