MLK1005S1N8ST000
MFR.Part #
MLK1005S1N8ST000
JLCPCB Part #
C76789
Description
1.8nH 500mA 6@100MHz 70mΩ 8.5GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS