MLK1005S1N3STD25
MFR.Part #
MLK1005S1N3STD25
JLCPCB Part #
C6990411
Description
1.3nH 10GHz 150mΩ 500mA 5@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS