MLJ1608WR15JT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLJ1608WR15JT000
JLCPCB Part #
C3910555
Package
0603
Description
150nH 15@25MHz 160mΩ 350MHz 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS