MLG1608B8N2DTD25
MFR.Part #
MLG1608B8N2DTD25
JLCPCB Part #
C19623408
Description
10@100MHz 200mΩ 600mA 8.2nH AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS