MLG1608B2N2ST000
MFR.Part #
MLG1608B2N2ST000
JLCPCB Part #
C307733
Description
10@100MHz 2.2nH 50mΩ 600mA 8GHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS