MLG1005SR16HTD25
MFR.Part #
MLG1005SR16HTD25
JLCPCB Part #
C404661
Description
150mA 160nH 2.74Ω 500MHz 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS