MLG1005S9N1HTD25
MFR.Part #
MLG1005S9N1HTD25
JLCPCB Part #
C404631
Description
200mΩ 3GHz 500mA 8@100MHz 9.1nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS