MLG1005S4N7CTD25
MFR.Part #
MLG1005S4N7CTD25
JLCPCB Part #
C404624
Description
120mΩ 4.5GHz 4.7nH 700mA 8@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS