MLG1005S47NHT000
MFR.Part #
MLG1005S47NHT000
JLCPCB Part #
C6908622
Description
1.1GHz 1.2Ω 250mA 47nH 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS