MLG1005S43NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S43NHTD25
JLCPCB Part #
C404647
Description
1.2GHz 250mA 43nH 670mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS