MLG1005S3N9BTD25
MFR.Part #
MLG1005S3N9BTD25
JLCPCB Part #
C404622
Description
110mΩ 3.9nH 5GHz 700mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS