MLG1005S3N6ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1005S3N6ST000
JLCPCB Part #
C307726
Package
0402
Description
3.6nH 5GHz 700mA 8@100MHz 90mΩ Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS