MLG1005S3N6CTD25
MFR.Part #
MLG1005S3N6CTD25
JLCPCB Part #
C2044992
Description
3.6nH 5GHz 700mA 8@100MHz 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS