MLG1005S36NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S36NHTD25
JLCPCB Part #
C404645
Description
1.3GHz 250mA 36nH 620mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS