MLG1005S2N7BTD25
MFR.Part #
MLG1005S2N7BTD25
JLCPCB Part #
C360711
Description
2.7nH 6GHz 7@100MHz 800mA 80mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS