MLG1005S24NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S24NHTD25
JLCPCB Part #
C404641
Description
1.7GHz 24nH 350mA 430mΩ 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS