MLG1005S1N8BT000
MFR.Part #
MLG1005S1N8BT000
JLCPCB Part #
C87530
Description
1.8nH 60mΩ 7@100MHz 8GHz 900mA Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS