MLG1005S1N5CT000
MFR.Part #
MLG1005S1N5CT000
JLCPCB Part #
C98764
Description
1.5nH 1A 60mΩ 7@100MHz 8GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS