MLG1005S1N0BTD25
MFR.Part #
MLG1005S1N0BTD25
JLCPCB Part #
C404612
Description
10GHz 1A 1nH 40mΩ 7@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS