MLG1005S13NJTD25
MFR.Part #
MLG1005S13NJTD25
JLCPCB Part #
C2043627
Description
13nH 2.4GHz 260mΩ 400mA 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS