MLG1005S11NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S11NHTD25
JLCPCB Part #
C404633
Description
11nH 2.5GHz 280mΩ 400mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS