MLG0603S6N2STD25
MFR.Part #
MLG0603S6N2STD25
JLCPCB Part #
C2048238
Description
250mA 320mΩ 4.2GHz 5@100MHz 6.2nH AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS