MLG0603S51NHTD25
MFR.Part #
MLG0603S51NHTD25
JLCPCB Part #
C2048066
Description
1.2GHz 1.98Ω 50mA 51nH 5@100MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS