MLG0603P9N1HTD25
MFR.Part #
MLG0603P9N1HTD25
JLCPCB Part #
C404577
Description
14@500MHz 250mA 4GHz 760mΩ 9.1nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS