MLG0603P8N2HT000
MFR.Part #
MLG0603P8N2HT000
JLCPCB Part #
C87525
Description
14@500MHz 250mA 4GHz 710mΩ 8.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS