MLG0603P5N1JT000
MFR.Part #
MLG0603P5N1JT000
JLCPCB Part #
C2049462
Description
14@500MHz 300mΩ 350mA 5.1nH 5.5GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS